Zabezpečení
Jablotron 100 |

Jaké značky používáme?

Zabezpečení od

Intuitivní ovládání dvěma tlačítky

Zabezpečovací systém Jablotron se snadno ovládá. Stačí zmáčknout tlačítko na příslušném segmentu klávesnice a autorizovat se. Pokud časem přistavíte třeba garáž, není problém počet segmentů kdykoli rozšířit.

Alarm s chytrými funkcemi

Jablotron 100+ má i chytré funkce, díky kterým si ulehčíte život. Nejen že můžete jednotlivá zařízení ovládat ze stejného místa jako alarm, pomocí mobilní aplikace. Alarm Jablotron Vám pomůže automatizovat každodenní činnosti jako jsou například vypnutí zásuvkového okruhu, otevření garáže, regulace topení, stažení žaluzií, rozsvícení světel, spuštění závlahy trávníku, atd.

 

Ochrana před živly

Alarm Jablotron nejenže zajistí váš domov před zloději, ale upozorní vás na zrozící nebezpečí v podobě plynu, ohně a vody. Zabezpečovací systém vás může varovat před jedovatým plynem CO, hořlavými plyny, požárem či kouřem, únikem vody.

Bezpečnostní centrum

Bezpečnostní služby společnosti JABLOTRON Vám zajistí střežení bytu, domu či firemního areálu 24 hodin denně.

Operátoři Bezpečnostního centra okamžitě reagují na poplachové signály z alarmu, dle předem dohodnutých instrukcí kontaktují majitele objektu a vysílají zásahový tým k prověření situace. Po celou dobu zásahu monitorují střežený objekt a úzce spolupracují se zásahovou jednotkou, která průměrně dojede k objektu za 10 minut.

Instalujeme zabezpečovací systémy Jablotron

Jsem montážním partnerem společnosti Jablotron. Pomůžu Vám s návrhem realizací i servisem Vaší instalace.

Sledujte nás na sociálních sítích

Kontaktujte nás přímo

V případě zájmu o některou z námi nabízených služeb nás neváhejte kontaktovat. Ozveme se vám hned, jakmile to bude možné.

 

 

 

 

Služby

Elektroinstalace

Zabezpečovací systémy

Fotovoltaika

O nás

Kontaktujte nás

© 2023 KKELVOMO